İçeriğe geç
World Wide Shipping
World Wide Shipping

Hakkımızda

Eski firma ismimizin NTS Makine olduğu, 2010'dan beri kuyumcu makineleri üzerine imalatçı firma olarak faaliyet gösterdiğimiz ve şu anki bir isim değişikliğiyle EOS Machine olduğumuz bilgisiyle sizlere ulaşıyoruz.

Firma Geçmişi:

Eski adıyla NTS Makine, 2010 yılından beri kuyumcu makineleri alanında faaliyet gösteren bir imalatçı firmasıdır. Bu süre zarfında, sektördeki tecrübesi ve uzmanlığı ile müşterilerine kaliteli ürünler sunmuş ve sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir.

İsim Değişikliği ve Yeniden Doğuş:

Firma, geçmişten günümüze kadar olan birikimleriyle, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yoluna devam etmiştir. Yeniliklere ve gelişmelere açık bir firma olarak, şu anki başarılarına "EOS Machine" adı altında devam etmektedir. Yapılan isim değişikliği, firmanın evrimini ve müşterilere sunduğu yenilikçi yaklaşımını yansıtmaktadır.

EOS Machine olarak, kuyumcu makineleri sektöründeki bilgi birikimi ve üretim yetenekleri ile müşterilere en kaliteli ürünleri sunma misyonunu sürdürmekte ve sektördeki lider konumunu pekiştirmektedir.