İçeriğe geç
World Wide Shipping
World Wide Shipping

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası:

1. Giriş

Hoş geldiniz! EOS, geniş bir kaliteli ürün yelpazesi sunan güvenilir bir online mağaza olarak sizlerin hizmetindedir. EOS olarak gizliliğinizi ciddi bir şekilde ele alıyoruz. Bu Gizlilik Politikası, web sitemizi ziyaret ettiğinizde veya bizimle etkileşimde bulunduğunuzda kişisel bilgilerinizi nasıl topladığımızı, kullanığımızı, ifşa ettiğimizi ve koruduğumuzu anlamanıza yardımcı olması için tasarlanmıştır.

2. Topladığımız Bilgiler

EOS ile alışveriş yaptığınızda, adınız, e-posta adresiniz, teslimat adresiniz ve ödeme detaylarınız dahil olmak üzere çeşitli bilgileri toplayabiliriz. Bunun yanı sıra kullanım bilgilerinizi de toplarız; bu, web sitemizle etkileşimlerinizle ilgili, gezinme alışkanlıklarınız, ziyaret ettiğiniz sayfalar ve incelediğiniz ürünler gibi verileri içerir.

3. Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz

Kişisel bilgilerinizi aşağıdaki amaçlarla kullanıyoruz:

  • Siparişlerinizi etkili bir şekilde işlemek ve yerine getirmek için.
  • Siparişleriniz, ürün güncellemeleri ve promosyonlar hakkında sizinle iletişim kurmak için.
  • Ürünlerimizi, hizmetlerimizi ve kullanıcı deneyimimizi geliştirmek için.
  • Eger̆ kaydolduysanız, size pazarlama iletileri göndermek için.

4. Bilgi Paylaşımı

Kişisel bilgilerinizi, kargo ve ödeme işleme gibi işimizin çeşitli yönlerinde bize yardımcı olan güvenilir üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları ile paylaşabiliriz. Emin olun ki, yalnızca bu görevleri tamamlamak için gerekli bilgileri paylaşıyoruz.

5. Güvenlik Önlemleri

EOS, kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, ifşaya, değişiklige veya yok edilmeye karşı korumak için endüstri standardı güvenlik önlemleri kullanmaktadır. Ancak, internet üzerinden yapılan hiçbir veri iletiminin tamamen güvenli olmadığını tanımak önemlidir ve çevrimiçi ortamda kişisel bilgilerinizi paylaşırken dikkatli olmanızı öneririz.